Ana sayfa       Faaliyetlerimiz      Kurumsal       Belgelerimiz      Galeri      Teklif iste      İletişim  
 
           
         
KURUMSAL TANITIM

Firmamız 2000 tılında virüsten ari ismine doğru fidan ve anaç üretimi için çalışma ve yatırımlarına başlamıştır. Başlangıçta 20.000 adet olan yıllık üretimimiz güven ve kalite sayesinde 1000.000 adet/yıl kapasitesine ulaşmıştır.

Satış ağımız Elmalı ve çevre ilçelerle sınırlı iken şu anda ülkemizin tüm illerine , Türki cumhuriyetlere hitap eder hale gelmiştir. Üretimin ilk aşaması olan fidandan başlayıp meyve hasadına kadar her türlü teknik destek firmamız taraFından sağlanmaktadır.


FİDAN ÜRETİM PARSELİMİZ:

Mavi sertifikalı virüsten ari anaçlarımız ismine uygun çeşitlerle göz aşısı ile aşılandıktan sonra ortalama 22 aylık sürede fidan haline getirilip üreticinin hizmetine sunulmaktadır. FİDAN üretim materyali için kurmuş olduğumuz 3 nolu damızlık parselimizinden üretmiş olduğumuz virüs free anaçlar ve kalemler kullanılmaktadır.3 nol u damızlık ünitemizin yıllık üretim kapasitesi yıllık 2.000.000 (2 milyon) adete ulaşmıştır. Bereket dolu bol kazançlı günler geçirmeniz dileğiyle.


3 nolu damızlık parselimiz:

Mavi sertifikalı virüsten ari fidanlarımız; ismine doğru fidanlarımızın üretim kaynağı olan 3 nolu damızlık ünitemizin yıllık üretim potansiyeli 2000000 adettir. 3 nolu kalem damızlık parselimizde üretim değeri ve ekonomik değeri olan elma kiraz çeşitlerimiz mevcutttur. yyıllık göz kapasitemiz iki milyon adettir.buradan alınan üretim materyalleri ile mavi sertifikalı fidanlarımızı üretmekteyiz. Bereket dolu bol kazançlı günler geçirmeniz dileğiyle.

 

 

Meyve Fidanı ve Anaç istekleriniz için FİYAT İSTEK FORMU
TOK FİDANCILIK © 2013 Her hakkı saklıdır. Antalya • Bodur Meyve fidanı ve anaç üreticisi.  www.tokfidancilik.com.tr